istek parça

Sohbeti Özlemek


Sohbeti Özlemek

, aslında konuşmayı özlemek değildir. yaparken konuştuğunuz insanın muhabbetini özler ve onunla keyifli bir zamana yolculuk yapmak için saatleri ve dakikaları sayarsınız. Önem verdiğiniz ve değerini en üst sıralarda bildiğiniz ahbabınız veya candan sevdiğiniz dostunuz sizin için çok önemlidir. Sahip olduğumuz bu değerler bizim kişiliğimizi yansıtır ve hayatta ne kadar başarılı olduğumuzu gösterir.

Özlediğimiz o güzel sohbet belki de yanı başımızda bizi beklemektedir. sitesi olarak sizlere bu özlemin zirve yaptığı noktada nefes olmak istiyoruz. Şöyle düşünelim:

Bir insanı çok değerli tutarsınız ve onunla birlikte bir takım mevzuları aşağı yukarı konuşup çözümlemek istersiniz. Bu size öylesine keyif verir ki, aldığınız tadı bazen kendiniz bile yadırgama noktasına  gelirsiniz. Sohbet siteleri sayesinde her geçen gün biraz daha dostumuz artmakta ve daha çok insan tanımaktayız.

Sohbeti Özlemek

Özlenilen sohbet türü ne olursa olsun muhakkak en sonunda bize huzur vermelidir. Argo tabirlerden kaçınıp karşımızdaki insanı gayet ciddiye almalıyız. Eğer bu sohbeti özlüyorsak, özlemlerimize leke sürmemeliyiz. Bir şeyi özlemek, onu yerden yere vurmak değildir. Onu önemsememek değildir. Hele ki, özlediğiniz insana basit bir insanmış gibi davranmak ve onu ciddiye almamak, bir insanın yaptığı veya yapabileceği en büyük hata olarak karşınıza çıkar.

Duyguların ve düşüncelerin anlam bulduğu ve bu anlamın her geçen gün daha da ileriye gittiğini görmek hepimizin görmek istediği şey olmalıdır. Aykırı hiçbir hareket dostlukta ve arkadaşlıkta değerini bulamaz. Daima dikkat ve özen isteyen sohbetlerimizde, karşımızda duran insanı kendimiz gibi görmeliyiz. Özlediğimiz sohbeti bulduğumuz anda zaten bunu başarmışız demektir.

Sohbetin Anlamı

Sohbetin anlamı kendiliğinden oluşur ve hiçbir zaman anlamsız bir sohbet türü değer bulmaz. Kullandığımız kelimeler anlamlı ve özenle seçilmiş olmalıdır. Yabancı dilden bizim dilimize tesadüfen girmiş kelimeler kullanıldıkça dilimiz yozlaşmakta ve her geçen gün daha da değer kaybetmektedir.

Anlam kattığımız her bir özlem ifade etmeli ve bu özlemi bizler sohbetimize kattıkça daha da değerlendirebilmekteyiz. Sizler de, bu sohbet ortamında olmak ve bu değere sahip olmak isterseniz aramıza hemen katılın ve bizlerle birlikte olun.

SAYGILARIMIZLA..


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 18 Eylül 2019

Kategori: Genel, Sohbet

Görüntüleme: 285 Defa

Toplam 5 Yorumlar
Düş

Özlemek Güzeldir, Özlenen özlenirmi özlenince gecermi :))

Kush

Sohbet ortaminda illaki ozledigimiz insanlar oluyor laklak.net bize bu ozlemi gidermeyi basariyor tesekkurler

quRbet

Chat siteleri, eskiden şimdiki sosyal medya sitelerine kıyasla daha çok kullanılırdı. Şöyle bir durum da söz konusu olabilir; hayatınızda yeni bir ilişkiye başlamak istiyor iseniz, yeni insanlarla tanışıp onlarla ilişkiler kurmak ya da bu ilişkileri ciddi anlamda da sürdürmek istiyor iseniz bu chat sitelerini kullanabilirsiniz. Chat sitelerinde bayanlarla chatleşmekteki amaç, sohbet edecek birileri bulabilmek, sohbet etmek amaçlı tanınmayan insanlarla tanışmak, tanışılan insanlara kimseye açamadığı derdini sıkıntını stresini açmaktır. Kullanan kişinin kullanım maksadına göre değişiklik gösterebilir. Chat sitelerinde, siteye giriş yapan kadın erkek tüm kişiler için özel sohbet balonları da var.

YaRen

Özlemek Güzeldir Özlenmek Daha Güzel Bence Kelimelerin PiRi Dökmüş Yine Eline Emeğine Yüreğine Sağlık Canım..

Misafir

Hayatta bazen özlemek, bazende özlenen olmak güzeldir. Sohbetini özlemek ise ancak; sizinle söyleşi ederken kendini ve sizi rahat hissettiren, kısacası en öfkeli aninda bile değişmeyen insanlara olur. Fakat oda çok zor bu sohbet siteleri içinde.

Bir cevap bırakın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sohbet Odaları


Şifreniz yoksa boş bırakın. Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.
Burçlar