istek parça

Sohbet Kuralları


Sohbet Kuralları

saymakla bitmez. , ve sitesi diyerek arama yaptığımız sitelerin içerisinde daima göze çarpan şeyin görsellik ve samimiyet olmasını bekleriz. Sanal dünya içerisinde varlık gösteren bu mekanlar sadece dostluk adına açılmış yerlerdir. Bu sebeple de giriş yaptığımız yerde öz güveni yüksek ve egolu insanlarla karşılaşmak mümkün olmakta.

Belirli bir kural da yoktur aslında. Sohbetteki kural, tamamen insanların tercih ettikleri konuşma biçimleri ile doğru orantılıdır. Kimi zaman argo ifadeler, çekişmeli ve sinir harbi yüksek gelen tartışma biçimleri ve anlamından kopup gidip uzayan eleştiri şekilleri vardır. İşte bu tarz mülakat esnasında da kurallar otomatik olarak kendini belli eder. dünyasında buna benzer bir çok olay yaşanmakta ve bize kendini bu şekilde göstermektedir.

Sohbet Kurallarına Uyulmazsa Ne Olur?

Sohbette yaşanan aklı selim konuşmaları örnek olarak elimize alır isek, karşımıza güzel tablolar da çıkabilir. Kitlesel tartışmalardan uzak durmak, kalıcı bir sosyal çevre yaratmak için seçici olmak, insanları rencide etmeden eleştirmek ve buna benzer bir sürü diyalog şekilleri de bize adeta bu alemin ne olduğunu da açık bir şekilde gösterir.

Burada yaratılmış olan kuralları hiçe sayarsak veya uymamaya kalkarsak, işte o zaman bu toplumun ve topluluğun tamamen dışına atılmış duruma geliriz. Bu da her yönüyle bizi sarsmaya yeter de artar bile. Sevgi ve saygının olmadığı yerlerde zaten iyi bir şeylerin gelişmişliğini gözlemlemek de imkansız bir durumda kendisini gösterir. Kısaca, ötekileşme ve yabancılık çekme kavramları daha da ön plana gelir.

Sohbet Siteleri Ne Amaçlar?

Hali hazırdaki sohbet siteleri için bir plan program pek de geçerli bir detay değildir. Bunu tamamen insanlar yani kullanıcıların kendisi belirler. Ne ekersen onu biçersin mantığından hareketle, ne konuşursak karşılığını muhakkak buluruz denir.

Amaç tamamen insan kazanmak ve insan biriktirmek olmalıdır ki, bu zaten her sitede tamamen aynı bir yolda seyir gösterir. Sizler de bu amaca hizmet etmek için daima yanımızda olun ve bize katılın. Hoş geldiniz canlar..

Saygılarımızla.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 07 Eylül 2019

Kategori: Sohbet

Görüntüleme: 283 Defa

Toplam 7 Yorumlar
SamsunLu

İnsanlar birbirine internetten sohbet yap dedikçe internette bulunan sohbet odalarına rağbet oldukça arttı. Dünyada ve ülkemizde sohbet odalarının bu derece yoğun kullanılması insanların hayatında büyük oranda iletişim eksikliği olduğunu ortaya koydu. İnsanlar sohbet odalarında günlük hayatlarında kuramadıkları iletişimi kurmaya ve pek çok yeni insanla tanışmaya başladı. İnsanlar gerçek hayatlarında bazen kişisel özellikleri nedeniyle yeni insanlarla tanışmakta çekimser kalabilir. Çekingen kişilikleri olan insanlar için yeni tanışmalar her zaman zor olur ve kendilerini ifade etmekte zorluk yaşarlar.

ArdinC

Herseyin bi Kurali var laklak.net'te bu sayede sohbetin kurallarini ogrenmis olduk..

Bir cevap bırakın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sohbet Odaları


Şifreniz yoksa boş bırakın. Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.
Burçlar
sohbet sohbet radyo sohbet