istek parça

Sevgiliyle Sohbet


Sevgiliyle Sohbet

konusu çok mesafe almamız gereken, kanalları vasıtası ile ele almaktan kaçınmayacağımız bir konu. Bir an gelir ve artık ondan başkası ile konuşmak istemediğimizi düşünüp, ‘Tek odak noktam sadece o‘ diyebileceğimiz bir durum ile karşı karşıya kalırız. Ne güzeldir aslında sevgili ile bir olmak, bir olabilmek, onunla yatıp onunla kalkabilmek. Aslında esas mevzu, bir olmayı becerebilmek değil midir?

Tek kalemde silip atamayacağımız bir gerçekle yüz yüze kalmaktır aslında bu. Sevmek ve o sevgiye değer vermek, aslında değerinin bile kat kat üzerinde yaşatmak, yaşanmak ve yaşanabiliyor olmak.. Ne mutlu o sevgiyi hak ettiğinden fazla yaşatana ve yaşayana.. Sadece bu mu peki? İnsan değer vermesini de az çok sevgisinin içinde yaşayabilmeli elbette. Seni seviyorum kelimesi ne kadar anlamlı ise, sevdiğine değer vermek de o kadar anlam taşımaz mı sizce?

Sevgiliyle Konuşabilmek Bir Sanat mı?

Evet bu konuda çok önem arz eder. Bunu becerebilmek bile başlı başına bir maharettir. Kaliteli sohbet için, bir sevgili bulmak veya bir sevgili ile konuşabilmek pek de iç açıcı olmayabiliyor. Konum itibarı ile size yakın olan insanla konuşmak kaçınılmazdır. Ona güzel şeyler hissedebiliyor olmak da harika anlar yaşatır insana. Samimiyet ve özenli bir ifade ediş biçimi ile hareket eden insan her zaman başarılı olacaktır.

Kararlı ve anlamlı bir duruş sergileyen birey, daima başarır diyebiliriz. Peki ya sevgili en düşünür bu konuda, o neler yapar, o nasıl bir varlıktır ki size asla ihanet etmeden ve yakışır bir şekilde duruşunu korumaya devam eder. İşte o tam bir insandır aslında. Yakışanı yapar, sevgilidir o, sevgisi ile yanınızdadır. Asla aksini düşünmez, asla farklı durmaz, hep sizinle olur. Ağlarsınız ağlar, gülersiniz güler, severseniz eğer, sebebini bile sormadan o da sizinle beraber sevdiğiniz her şeyi sever. Çığlıklarını duyarsınız adeta.

İşte bu bir sanattır. Siz kendinizi sanatçı sanırken, esas uzman da sevgilinin ta kendisidir. Bunu görebildiğiniz müddetçe de sevgiliyle sohbet etmeniz ve onu hayatınızda tutmanız mümkün olabilecektir. sitemiz sizlerle birlikte.

Saygılarımızla.

Mobil Sohbet


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 03 Eylül 2019

Kategori: Aşk Hikayeleri, Sohbet

Görüntüleme: 481 Defa

Toplam 9 Yorumlar
Mehtap

Dostluğun ve arkadaşlığın tek noktası sizlerle olmak onur verici emeğinize yüreğinize sağlık kaliteniz başka hiç bir yerde yok.

Ay_ışığı

En güzel şarkılar eşliğinde kaliteli sohbet ortamı sizler için paylaşıma açılmıştır.katılımlarınız ile bizlere renk katın.

DevraN

Onclikle emeğinize saglik güzel isler yapiyorsunuz ama ben burda liva'a katiliyorum fakat her sevgi aşk degildir

SardunYa

Mükemmel aşkı yaratmak yerine, mükemmel aşkı bulmak için zaman harcıyoruz.

Bir cevap bırakın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sohbet Odaları


Şifreniz yoksa boş bırakın. Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.
Burçlar