istek parça

Sevgiliyle Sohbet

Sevgiliyle Sohbet

Sevgiliyle sohbet konusu çok mesafe almamız gereken, mobil sohbet kanalları vasıtası ile ele almaktan kaçınmayacağımız bir konu. Bir an gelir ve artık ondan başkası ile konuşmak istemediğimizi düşünüp, ‘Tek odak noktam sadece o‘ diyebileceğimiz bir durum ile karşı karşıya kalırız. Ne güzeldir aslında sevgili ile bir olmak, bir olabilmek, onunla yatıp onunla kalkabilmek. Aslında esas mevzu, bir olmayı becerebilmek değil midir?

Tek kalemde silip atamayacağımız bir gerçekle yüz yüze kalmaktır aslında bu. Sevmek ve o sevgiye değer vermek, aslında değerinin bile kat kat üzerinde yaşatmak, yaşanmak ve yaşanabiliyor olmak.. Ne mutlu o sevgiyi hak ettiğinden fazla yaşatana ve yaşayana.. Sadece bu mu peki? İnsan değer vermesini de az çok sevgisinin içinde yaşayabilmeli elbette. Seni seviyorum kelimesi ne kadar anlamlı ise, sevdiğine değer vermek de o kadar anlam taşımaz mı sizce?

Kaliteli Sohbet

Sevgiliyle Konuşabilmek Bir Sanat mı?

Evet bu konuda çok önem arz eder. Bunu becerebilmek bile başlı başına bir maharettir. Kaliteli sohbet için, bir sevgili bulmak veya bir sevgili ile konuşabilmek pek de iç açıcı olmayabiliyor. Konum itibarı ile size yakın olan insanla konuşmak kaçınılmazdır. Ona güzel şeyler hissedebiliyor olmak da harika anlar yaşatır insana. Samimiyet ve özenli bir ifade ediş biçimi ile hareket eden insan her zaman başarılı olacaktır.

Kararlı ve anlamlı bir duruş sergileyen birey, daima başarır diyebiliriz. Peki ya sevgili en düşünür bu konuda, o neler yapar, o nasıl bir varlıktır ki size asla ihanet etmeden ve yakışır bir şekilde duruşunu korumaya devam eder. İşte o tam bir insandır aslında. Yakışanı yapar, sevgilidir o, sevgisi ile yanınızdadır. Asla aksini düşünmez, asla farklı durmaz, hep sizinle olur. Ağlarsınız ağlar, gülersiniz güler, severseniz eğer, sebebini bile sormadan o da sizinle beraber sevdiğiniz her şeyi sever. Çığlıklarını duyarsınız adeta.

İşte bu bir sanattır. Siz kendinizi sanatçı sanırken, esas uzman da sevgilinin ta kendisidir. Bunu görebildiğiniz müddetçe de sevgiliyle sohbet etmeniz ve onu hayatınızda tutmanız mümkün olabilecektir. Mobil chat sitemiz sizlerle birlikte.

Saygılarımızla.

Mobil Sohbet


Yazar: SubaT

Yayınlanma Tarihi: 03 Eylül 2019

Kategori: Aşk Hikayeleri, Sohbet

Görüntüleme: 59 Defa

10 Yorumlar
SubaT

Www.LakLaK.NeT Sevgiliyle sohbet ortamına hoş geldiniz.

Sıla

Sanal ortam zamanımızda sosyalleşmenin merkezi konumunda. İnsanlar gerçek hayatlarında bulamadıkları kadar çok yeni insanları tanıma imkanını sanal ortamlarda buluyor ve birbirlerini yazılı Chat yap diye teşvik ediyor. Sohbet siteleri tarafından sağlanan sohbet odaları içerisinde insanlar sürekli iletişim halinde olabiliyor ve arzu ederlerse özel sohbetler yapabiliyor, arzu ederlerse de genel sohbetlerin arasına dahil olabiliyor. Yazılı olarak Chat yapmak insanların karşısındaki kişilerle anında iletişimde olmasını sağlıyor. Kimi sohbet siteleri insanlara görüntülü ve yazılı Chat imkanı sunduğu gibi kimileri de görüntülü ve sesli iletişim imkanı sağlıyor. Fakat yeni arkadaşlıklar başladığında en doğrusunun yazışma yoluyla Chat yapmak olduğu da görülüyor.

Sevda

Senin sesini duyduğum masalarda erteliyordum herşeyi, herseyi erteleyişim oluyordun Kalp ağrısı oluyordun, Birlikte soluduğumuz sokak isimleri oluyordun, Mevsimler değişiyor ve büyüyorduk, Emeginize saglik güzel paylasim

BenQ

Chat siteleri arasında yer alan Dj olan Chat siteleri bünyelerinde tecrübeli Dj’ler barındırmaktadır. Aynı zamanda bu tarz yayın yapan Chat siteleri Dj olmak isteyen kişilere de büyük bir imkan sağlamaktadır. Kişiler Chat sitelerinde canlı yayın yaparak tecrübelerini arttırabilmekte ve tecrübeli Dj’lerden fayda sağlayabilmektedir. Bu nedenle Dj olmaya karşı ilgi duyan ve her tür müziğe hakim olduğunu düşünen kişiler tecrübe edinmek ve kendilerini geliştirmek amacıyla Chat sitelerine müracaat edebilirler. Bu sayede hem kullanıcıların beklentileri hakkında da fikir sahibi olma imkanı bulurlar.

deRiN

Emeginize saglik güzel olmus

Soner (arnavut)

Şiirler sevgiyi,aşkı, hüznü, ayrılığı anlatırlar seviyorsan siirleri de seversin.insanda şiir gibirrr (emeğine sağlık arkadasim) başarılarının devamını bekliyorum)

Mehtap

Dostluğun ve arkadaşlığın tek noktası sizlerle olmak onur verici emeğinize yüreğinize sağlık kaliteniz başka hiç bir yerde yok.

Ay_ışığı

En güzel şarkılar eşliğinde kaliteli sohbet ortamı sizler için paylaşıma açılmıştır.katılımlarınız ile bizlere renk katın.

Liva

Aslında sevmek bir sanattır sevgili Subat. Illaki sevmek demek sevgili olmak değil elbette, bazen mutlu oluşunu izlemektir sevmek. Bazen yokluğunda sevgisine sığına bilmektir. Bazen de severek uzak kalmaktır. Aslında çok şey yazarımda taktir edersin ki kelimeler kifasiyesiz anlatmaya...

DevraN

Onclikle emeğinize saglik güzel isler yapiyorsunuz ama ben burda liva'a katiliyorum fakat her sevgi aşk degildir

Bir cevap bırakın.

Sohbet Odaları


Şifreniz yoksa boş bırakın.
Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.
Burçlar