istek parça

Norm Ender mekanın sahibi şarkısı sosyal medyayı salladı!


Norm Ender mekanın sahibi şarkısı sosyal medyayı salladı!

mekanın sahibi şarkısı sosyal medyada olay oldu.Rap müziğimizin sevilen isimlerinden Norm “Aura” adını verdiği son albümünden 2 yıl sonra söz ve müziği kendisine ait olan “Mekanın Sahibi” adlı şarkısı ile dönüş yaptı. Norm ’in Mekanın Sahibi şarkısı ile dönüş yapınca  Norm , kaç yaşında? diye merak edilmeye başladı..

norm ender – mekanın sahibi

NORM ENDER KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Ender Eroğlu veya bilinen sahne adıyla Norm Ender, 25 Mart 1985 tarihinde İzmir Bornova’da dünyaya geldi. 10 yaşlarında Cartel müzik grubu sayesinde rap müziği ile tanışan Norm Ender, sürekli olarak kavga içerisinde geçen eğitim hayatı nedeniyle lisede eğitimine son verdi. 2001 yılında yazdığı rap şarkılarının arkadaş çevresi tarafından sevilmesi nedeniyle rap yapmaya başladı. 

Atv televizyon kanalında 2004 yılında yayınlanan Akademi Türkiye müzik yarışması programına katıldı. Norm Ender bu program için özel bir bestede yaptı. Yarışmada rap dışında pop parçalarda seslendirmesi istenince yarışmadan olaylı ayrıldı. 2010 yılında Enderground ve yine aynı yıl İçinde Patlar ile müzik piyasasına giriş yaptı, 2017 yılında ise Aura isimli albümü ile müzik kariyerini sürdürdü.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 08 Ağustos 2019

Kategori: Video Galeri

Görüntüleme: 154 Defa

Bir cevap bırakın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sohbet Odaları


Şifreniz yoksa boş bırakın. Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.
Burçlar