istek parça

Mobil Sohbet


Mobil Sohbet

Mobil ile bugün harika bir gün sizleri tadında karşılamak için bekliyor. Aslında bugün sizlere benim gibi alışkanlığı olan insanlardan bahsetmek istiyorum. Neden diyecek olursanız, bedava sitelerini en çok çünkü severler kullanıyor. Bilindiği üzere ve benim her zaman dediğim gibi chat bir tutkudur, kolay kazanılır fakat zor kaybedilir. Biliyor musunuz ben bir şeyi daha farkettim içinde insanlar insanları taklit etmeyi seviyorlar. Bilmem belkide ciddi anlamda kendini yetersiz hisseden insanların kendini kanıtlama çabası bu. Nasıl diyorsunuz mesela ben kıssadan hisse anlatayım biraz sizlere. Taklit etmek sohbet içinde nasıl olur. Mesela birilerine yazmayı öğretirsiniz. Yazmaya öğrettiğiniz insanda kıskançlık üzerine hem sevdiğiniz adamı elde eder, hemde bu sanal alemde sizi taklit eder. Nickinin ne olduğunun ne önemi var. Sizin korumaya çalıştığınız kadın yada erkek her kimse aslında yazarken bile sizi taklit eder. Fakat büyük bir fark vardır aranızda. Siz bile saflığına o kadar inanmışken şimdi yazdıkları okuduklarınız kahreder sizi. Senin olana ettiği sözler kabul etmesende onun olduğunu gösterir. Hani onun sürprizleri yok ya ah be adam saklanan sürprizleri hiç bir zaman bilmeyeceksin. Ama ben sadece susuyorum…

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

Mobil sohbet

Bugün güzel bir makale okuyarak güne başladım. Aslında makale on numara beş yıldız peki ya sevdiğinle sohbet ifadesi ne hatırlatıyor bizlere. Buralarda Chat tutkusu kadar sevmenin tutkusuda fazlasıyla işliyor. Nasıl unutuveriyor insan bazı şeyleri. Ben başaramadım hiç sohbet sitelerinde geçmisi unutmayı. Ben vicdansız biri hiç olamadım galiba. Olsun varsın ben kötü olayım. Şunu birçok insana diyebilirim ama, Yan yana olmadığımız bir gün daha bitti, sana yazıklar olsun ki eksikliğimi hissedip üzülmedin bile. Nede çok yakışıyor bu söz sohbet makaleleri içinde. Sohbet mekanlarında insanlar acı çektikçe değişir. Herkes karşı tarafın değişmesinden şikayet ederler, fakat bir tanesi bile değişmeye neden olan şeyleri merak edipte düşünmez. Zaten düşünmüş olsalar şikayet etmek yerine anlamaya çalışırlar. adı üzerinde bedava mobil chat adresleri. Şimdi ücretsiz giriş yaparak sizlerde yeni insanlar tanıyabilirsiniz.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 29 Kasım 2019

Kategori: Genel, Sohbet

Görüntüleme: 112 Defa

Toplam 1 Yorumlar
VaniLya

Mobil sohbet ile bugün harika bir gün sizleri balım sohbet tadında karşılar dedik.... sizlerde sohbetin tadina balım sohbet ile laklak.net de varin.

Bir cevap bırakın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sohbet Odaları


Şifreniz yoksa boş bırakın. Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.
Burçlar