istek parça

Kaş Nasıl Alınır ?


Kaş Nasıl Alınır ?

Yüzde bulunan tüm organlara anlam katan ve mimikleri oluşturan kaşın şekli çok önemlidir. Bazen kaşı alırken yapılan hatalar düzelmeyen sonuçlara neden olabilir. Genellikle kuaförde aldırdığınız kaşlarınızı acil durum olduğunda evde kısa sürede düzeltmek istiyorsanız hazırladığımız yazıya göz atabilirsiniz. Dakikalar içerisinde kaşlarınızın şeklini bozmadan evde alma yöntemi sadece laklak.net’te!

Evde kaş almak hem ekonomik hem de sandığınızdan daha pratik bir işlemdir. Hatta yapılan bir araştırmaya göre kadınlar evde alınan kaşları daha çok beğeniyor. Her yüz tipinin kaş alma şekli başkadır. Bu durumda kendi kaşlarınıza müdahale etmek daha kolay olacaktır. Acil durumlarda yada çalışma temposundan dolayı kuaföre gidecek vakit bulamadığınızda dakikalar içerisinde kendiniz de alabilirsiniz. Peki ev kaş ? Kaş alırken nelere dikkat etmek gerekir? sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz.

  • Kaş almanın en doğru zamanı banyo sonrasıdır. Kaş kökleri yumuşadığı için normale oranla daha az acır daha çabuk çekilecektir.

Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 08 Ağustos 2019

Kategori: Genel

Görüntüleme: 186 Defa

Bir cevap bırakın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sohbet Odaları


Şifreniz yoksa boş bırakın. Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.
Burçlar