istek parça

İstanbul Sohbet Chat Odaları


İstanbul Sohbet Chat Odaları

Aslında İstanbul denilince yurt dışındaki arkadaşlara Vatan gibi gelir. En kalabalık şehirdir İstanbul.
Şehzadeler şehri. “Ey İstanbul çok büyüksün” ama insanların yalnızlık içinde kanat çırpıyor. Biz de düşündük ve neden birkaç kalbe dokunmayalım ki dedik; Sizler için bu projeyi tasarladık. Fikir toplantıları, görüş alışverişi ve en sonunda laklak.net ile İstanbul odalarına size hazırladık.

Adalarda kızlarla Arnavutköy Ataşehir`den Başakşehir, Beykoz`a Çatalca`dan Esenler,
Eyüp’e; Kadıköy arkadaşlıktan tut ta Sarıgazi, Tuzla`ya Ümraniye ,Üsküdar, Zeytinburnu
İstanbul’daki tüm ilçelerle İstanbul mobil sohbet İstanbul mobil chat sizler için laklak.net`de…
Gerek İstanbullu gerek dünyanın herhangi bir yerinden laklak.nete giriş yaparak elit kaliteli bir
İstanbul chat sizi bekliyor.

Sabah uyandık vapurla Beşiktaş iskelesine yol aldık; Denizin kokusu martının sevdası ile coştu ve bir anda hiç akla gelmeyen bir kalp tam da sizinki ile buluştu. Deniz daha bir mavi Martı daha bir güzel hele Beşiktaş daha bir huzur verdi. Akıp giden zaman İstanbul sohbet odasındaki arkadaşınızla daha bir kalite kazandı. Ekim yağmuru altında yürürken Galata`da çok uzaklarda yerini belki haritada bile bulamayacağınız bir ülkede size eşlik eden bir kalp, yağmurda üşüyen ellerinizi ısıtan sıcak bir nefes neden olmasın?

Laklak.net İstanbul chat odası tam da bu yüzden yanınızda. Metrodasınız uzun raylar sizi Maltepe`den aldı Kadıköy`e getirdi. Aslında o günü siz kendinize ayırmıştınız. Kendinize harika bir reset atacaksınız. Nereden bilebilir diniz ki İstanbul sohbet odalarında hayatınızın aşkıyla tanışacağınızı, nereden bile bilirdiniz ki hayatınıza anlam kazanacağını ve nereden bilebilirdiniz ki aslında İstanbul`un bu kadar güzel olduğunu… Onca kalabalığın içinde içinizdeki sessiz çığlığı duyan bir kalp sizi bir tık uzakta bekliyor belki de laklak.net İstanbul chat odalarında..

Neden engel oluyorsun ki içindeki Çocuğa neden elinden alıyorsun ki pamuk şekerini neden dur diyorsun ki kalbine! Yaşa hayatını renkleri görerek. Baktığın yerde değildir belki seni anlayan o kalp gördüğün yerde dir. İzin ver seni bulsun ruhunu anlayan kadın! İzin ver yaşamına girsin güzellikler! İzin ver seni sana yaşatsın. Bunun için tek tık ile belki ruhun aynası karşında laklak.net İstanbul chat odasında.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 04 Ekim 2019

Kategori: Sohbet

Görüntüleme: 471 Defa

Toplam 13 Yorumlar
MeduSa

Emeginize Saglik 😍

AynuRa

Hiç sevmediğim şeyler arasında diyebilirim İstanbul Ama şu var ki tarihlerle dolu tarihi altında gizemli tarihler yatan tek şehir diyebilirim i ki İstanbul sohbet İstanbul ve İstanbul sohbet odaları başlığı adı altında yazılan bu yazı bize Aslında İstanbul'un ne kadar güvenli ve ne kadar sevilebilecek bir şehir olduğunu anlatmış oldu emeği geçenlere teşekkürler

Liva

İstanbul bana sevdigimi hatırlatıyor. İstanbulu bir zamanlar birisi için sevmiştim ondan olsa gerek. Emeğinize saglik.

Bir cevap bırakın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sohbet Odaları


Şifreniz yoksa boş bırakın. Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.
Burçlar