istek parça

İstanbul Chat Sohbet Odaları


İstanbul Chat Sohbet Odaları

İstanbul odaları ile bizlerle birlikte olan, birçok kullanıcımız mevcut aramızda. Belki nüfusu sebebiyle fazlasıyla kullanıcı İstanbul’dan giriş yapıyor sitelerine. Malum geçen sene Aralık ayı saptamaları 15,07 milyon nüfusa sahip olduğunu kanıtlıyor. Yada İstanbul’da her milletten çeşit çeşit insan bulunduğundan da olabilir. Adanalı olup İstanbul’da yaşayan yada Bursalı olup da İstanbul’da görev yapan birçok insan var. Sorduğumuz zaman neredensiniz diye genel olarak İstanbul cevabını alıyoruz. Lakin, aslen nerelisiniz dediğimizde alıyoruz cevapları İstanbul ile. Ama inanın ki, bu memlekette doğmak şart değil bir İstanbul bey efendisi yada hanımefendisi olmak için. Öyle çok insan tanıdım ki içinde, insan demeye bin şahit lazım. Evet öyle insanlar tanıdım ki, edişinden belliydi İstanbul bey efendisi yada hanım efendisi tabiri.

İstanbul sohbet odaları

Şimdi sizlere de soralım siz neredensiniz? İstanbul, Ankara, yada eskimeyen şehrim Eskişehir mi? Peki aslen nerelisiniz? Bunları bizimle paylaşmak için hemen elinizdeki telefonunuzdan sohbete başla butonuna tıklayın. Güzel bir nick seçin kendinize. Kaydetmeniz sorun değil, fakat başkalarının sizin nickini almaması için. Sizlerde ile nickinizi sabitleyebilirsiniz. Örneğin şöyle; /ns register edineceğiniz şifre kullanılabilir email adresi. Şöyle; /ns register as123 sensiz……@gmail.com. gibi… Başına slaş işareti koyarak başlıyoruz. Ardından ns yazıp boşluk bırakıyoruz. Register yazıp boşluk bırakıyoruz, edineceğiniz şifre neyse onu yazıp boşluk bırakıyoruz. Ardından kullandığınız yani muhakkak var olan email adresinizi yazıp gönder tuşuna basın. İslem tamamlandı… Peki ya neden kullanılır email diyorsanız söyleyelim. Çünkü, şifrenizi unuttuğunuzda yetkili arkadaşlarımız yardımı ile o nickinizin şifresini yeniden öğrene bilirsiniz.

Nick linkleme komutu

Evet sevgili İstanbul sohbet sevenleri benden size güzel bir tiyo. Eğer başka bir nicki de beğeniyorsanız aynı şifrenizi kullanarak kullandığınız nicke başka nick linkleme işlemi için. Nick linkleme komutu şöyle; /ns link linklenecek nick Yani örneğin; /ns link Aleyna gibi… Şöyle ki; Slaş ardından ns boşluk bırakıyorsunuz, link yazıp boşluk bırakıyorusunuz, linklemek istediğiniz nicki yazıyorsunuz. Bu kadar basit… Evet sevgili kaliteli elit sohbet seven dostlar bir dahaki makalemizde daha güzel şehirlerle birlikte olmak ümidiyle… Bal gibi sohbet ile laklak.net’de kalın. Hoşçakalın…
Saygılarımla Liva


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 22 Ekim 2019

Kategori: Sohbet

Görüntüleme: 588 Defa

Toplam 5 Yorumlar
VaniLya

Bal gibi sohbet ile laklak.net’de kalın.

Ay_ışığı

Sadece İstanbul a değil tüm dünyaya hitap eden sunucumuzda eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor

Biber

Ah istanbul istanbul olalı, güzel şehir lakin yasanması biraz zor. Kalabalik ve gecim sartlari zorlu. Inanin O kalabaligin bunalmisligina bile iyi gelecek bizimle sohbet etmek.

Ali

Ahh istanbul hasretini şehri.

VaniLya

Ah aşk kokulu şehir

Bir cevap bırakın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sohbet Odaları


Şifreniz yoksa boş bırakın. Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.
Burçlar