istek parça

Islak Rüyalar Ne Anlama Gelir


Islak Rüyalar Ne Anlama Gelir

Eğer sık sık rüyanızda boğuldunuzu, bir dalganın sizi alıp götürdüğünü ya da büyük bir kütlesinin üstünüze döküldüğünü görüyorsanız, hayatınızda sizi çok bunaltan bir şeyler var demektir. Siz ya hayatınızın kontrolünüzden çıktığını hissediyorsunuz, ya da geleceğe dair umutsuz bir ruh hali içindesiniz.

Rüyada boğulduğunu görmek, birisinin kendisini dolandırmasından çekinmesi gerektiğine işarettir. Suda boğulmak, dikkat ve itina ile hareket ettiği takdirde tuttuğu işte kazançlı çıkmaya, denizde boğulmak, böbrek hastalığı tutulmaya, bekar iseniz şeytan gibi bir kadın veya gayet kurnaz bir erkek ile evleneceğinize işaret eder. Boğulmak üzere iken kurtulursanız, zararsız bir olay geçirmeye ve mesut bir evliliğe işaret eder. Rüyada boğulduğunu görmek iyi değildir. Rüyada boğulduğunu görmek, hatalı bir yolda olunduğuna işarettir.

Rüyada suda tehlikesi atlattığını görmek, bu rüyayı görenin çok dikkatli olması gerekir. Çünkü bu sizi karşılaşacağınız tehlikeye işaret ederek uyarmaktadır. dolandırılabilirsiniz çünkü buda bir tehlikededir. Denizde boğulduğunuzu görmek, hastalanacağınıza işarettir. Boğulurken kurtulmuşsanız, evleneceğinize işarettir.

Rüyasında boğulduğunu görmek, sahibi kişinin Allah’ın (C.C.) emir ve rızası olmayan bir hal üzere bulunduğuna işaret eder şeklinde tabir olunur. Rüyasında kendisinin boğulduğunu gören kişi, çok günah işler, büyük hatalar yapar, buna işaret eder. Eğer boğulduğunda öldüğünü görürse, o zaman, o kişinin kafirliğinden korkulur veya o kişi bidat ehli biri olduğu için sapıklığına işaret eder şeklinde yorumlanır. Rüyada kendisini boğduğunu görmek, iyi sayılmaz.

Üzüntü ve kedere düşeceğine işaret eder. Rüyada boğulduğunu görmek, Allah’ın (c.c.) emir ve rızası olmayan bir halde bulunmaya işâret eder. Bir kimsenin rüyada boğulduğunu görmesi, o kimsenin, çok günâh işleyerek hata etmesine işâret eder.

Bir kimsenin rüyada boğulduğu ve öldüğünü görmesi, o kimsenin çok küfür işlemesine veya o kimsenin bir bidat içinde boğulmasına işâret eder. Yine bir kimsenin rüyada boğulduğunu görmesi, o kimsenin kendisine yüklenen emanet ve velayetten dolayı ızdırap çekeceğine işâret eder.

Bir kimsenin rüyada denize battığını, akabinde suyun yüzüne çıkıp el ve ayaklarını oynatıp sonra yine suya battığını ve tekrar suyun üzerine çıktığını görmesi, o kimsenin, dünya işlerine dalmasına, zengin ve otorite sahibi olmasına işâret eder.

Bir kimsenin rüyada sudan çıktığını ve boğulmadığını görmesi, dünya işlerinin o kimseyi dindar etmesine işâret eder. Rüyada atlamak yahut düşmek suretiyle suya girdiğini ve boğulmadan çıktığını görmek, yaşadığı hayattan ders alarak kulluğa yönelmeye işâret eder. Üzerinde yeşil bir elbise olan kimsenin rüyada sudan çıktığını ve boğulmadığını görmesi, ilim ve takva sahibi olmasına işâret eder.

Bir kimsenin rüyada boğulduğunu ve denizin derinliklerine daldığını görmesi, büyük bir idarecinin o kimseye kızmasına veya eziyet etmesine ve o kimsenin devamlı o azap içinde bulunmasına ve vefat edebileceğine işâret eder.

Bir kimsenin suda boğularak öldüğünü görmesi, o kimseye, düşmanının yaklaşmasına işâret eder. Rüyada temiz ve berrak suda boğulduğunu görmek, hayırlı ve çok mala erişmeye işâret eder. Rüyada bulanık suda boğulduğunu görmek, hak ile batılı birbirine karıştırmaya ve üzüntüye işâret eder. Rüyada inançsız birinin denizde boğulması, iman etmesine işâret eder.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 18 Ekim 2019

Kategori: Rüya Tabirleri

Görüntüleme: 222 Defa

Bir cevap bırakın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sohbet Odaları


Şifreniz yoksa boş bırakın. Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.
Burçlar