istek parça

Eskisi Gibi Değilim


Eskisi Gibi Değilim

artık, hiç değilim. Bir sevda masalına benzetirdim seninle yaşadıklarımızı, hiç unutmam derdim, hiç aklımdan silemem derdim. Bir gece kalbimi yerinden söküp aldılar biliyor musun? Ah şu halime sebep olan kadın, ah sen yok musun sen? Çekip gittiğini duyunca bin parçaya bölüneceğimi bilseydim, sever miydim seni onca yıl kadar.. Ve onca yıl, seni sevmeye yemin eder miydim..? Ölene kadar..öldüresiye kadar..öldürürcesine beni.

Bak şimdi paramparçayım yalnızlığımla. Seven, sevdiğine bunu nasıl yapar? Bu karanlıkta bir başına beni bırakan ah sen kadın, ah sen yok musun sen? Gidişatım iyi değil biliyorum, hatta çok kötü.

Yıllar yılı bir sevdam olsun demiştim ya hep, şimdi vazgeçtim kendimden bile. Peşinden ağıtlar yakmaya değer miydin bilmiyorum. Neye değdik ki zaten ikimiz de? Birbirine pervane olmuş iki insan kalıntısından başka neydik, ne olmaya çalıştık onca yıl, yüzlerce ay, binlerce hafta, on binlerce gün.. Dile kolay be!

eskisi gibi

eskisi gibi

İyi Değilim Ben

Yanmış yıkılmış, bitmiş gitmiş, sevmiş sevilmemiş ve bir o kadar da aldanmış bir adamın ölümünü izle şimdi. İllaki ölüm son nefesin çıkması değildir, ölüm; bir anda yaşarken, hayattan gidişindir arkana baka baka..

Kimse seni umursamaz, sevdiğin bile, sevemediğin bile, sevebileceğini düşündüklerin bile umursamaz. Ben sadece huzur istemiştim, artık. Unuttular beni diyorum kendi kendime, ben unutuldum bak. Küllerime sevinenler de olurmuş demek ki.. Korkusuzdum, korkmazdım.. Şimdi titriyorum korkudan. Ağlar acımdan toprak sanki, kum tepeleri üzerime geliyor adeta. Ay, kırılıp düşecekmişçesine sallanmakta şimdi, yıldızlar sönük, bölük pörçük gibi..

eskisi gibi olmam

eskisi gibi olmam

Şimdi Yoksun İşte

Bak yoksun artık, içimden söküp atmak da zor olmadı desem inanır mısın bana? İlk defa sevmiştim, son oldu desem. İlk kez yanıldım, yandım sana desem, kabullenir miydin?

Yüreği yakmak nedir ya Allah aşkına, yüreği kaldırıp atmak nedir, neler olmuş sana böyle?

Virane evlerden, harabe yapılardan, izbe yerlerden ne farkım var ki şimdi?

Hadi şimdi de sen eserinle övün..övünebilirsen..!

İyi değilim ben artık. Asla da iyi olamam.!

Tüm iyilikler senin olsun, doya doya iyileş..

ve sitesi LakLak.NeT

 

mobil sohbet

mobil sohbet

 


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 12 Eylül 2019

Kategori: Aşk Hikayeleri, Genel, Sohbet

Görüntüleme: 299 Defa

Toplam 4 Yorumlar
Cansu

Sen kocaman çöllerde bir kalabalık gibisin kocaman denizlerde ender bir balık gibisin bir ısıtır bir üşütür bir aglatır bir güldürür sen hem bir hastalık hem de sağlık gibisin (YÜREĞİNE SAĞLIK)

YaRen

Senin Dizeleri Okurken Kafamda Yazdıkların Canlanıyor Ve Benden Geçiyorum Dizelerin Piri Döktürmüşün Yıne Eline Emeğine Yüreğine Sağlık.

Sevd

Emeginize Saglik Harika 🙏

Misafir

Ne duyduklarimiza inaniriz bazen, nede okuduklarimiza şimdi duyda inan insanların aşkına haykirişina... Eskisi gibi değil misin? İste bunu duyda inanma, öfken ağır lakin dilerim birgün öfkeyle değil ruhunla yazarsın...

Bir cevap bırakın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sohbet Odaları


Şifreniz yoksa boş bırakın. Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.
Burçlar
sohbet sohbet radyo sohbet