istek parça

Biraz da Sen Özle


Biraz da Sen Özle

, sen hasret çek, sen bekle, sen ağla.. Bak ben yıllarca özledim, bekledim de ne oldu söylesene. İçinde aşk bile olmayan bir ilişkinin karşı tarafıydım sadece. Hem de çok seven tarafı, çok isteyen tarafı ama hiç istenmeyen tarafı. Şimdi ağlar mıyım bilmiyorum?

Belki de bitti göz yaşlarım. Belki de hasretten kurudum, kendi kendime isyan da ederim arada. Sen bunları ciddiye alma hiç. Yirmilik dişim çıkarken bile sen yanımda gibiydin. Bak şimdi yıllar geçti, dişlerim çürüdü ağzımı sıkmaktan. Sen gene yoksun, sen gene habersizsin benden. ”Ne kadar yandım sana” derdin.. Ne kadar da söndün bilemem ama bana ne ateşin geldi ne de dumanın. Şimdi biraz da sen yan istersen, ben sana çok yandım. Kanmıştım güzel gözlerine, bilmediğim güzel bir alemde gezer gibi oluyordum sana bakınca.

Hadi sen özle, sen yan, sen ağla. Sen biraz da peşimden isyan et. Hani o yeminler nerede söylesene? Özle hadi.. Kudurasıya özle. Deli olurcasına özle. Özlemekten yanıp tutuş ki, yanmanın ne olduğunu sen de yaşa. Bak şimdi sen orada ben burada der gibi saatlerce hatta haftalarca, belki de günlerce hasretten kıvran.

Aşk bu derler, sevda bu derler azizim.. Şakaya gelir tarafı mı var ki, elem içinde ağlarsın yaptıklarına?

Bir gün, sadece bir gün beklerken özlem çekebilirsen bu aşkın içinde bir yerlerde olursun. Yok öyle bedavadan özlem duymak, hasrete dem vuran yüreğim bunu kaç kez yaşadı bir bilsen..

Senin olduğun yerlerde olmak, seninle aynı kentin havasını solumak, seninle göz göze olmasa bile yürek yüreğe yaşamasını becerebilmek ti aslında sana olan özlemin en güzel tarifi..

biraz da sen özle

Belki Bir Gün

İşte belki de bir gün seninle asla olmayacağımızı, olamayacağımızı bile bile sevmeye devam etmemiş miydim?

Bir gün be güzel sevdam, belki bir gün anlarsın beni diye her biten günü, kahpece sabahları, alçak akşamları ben bu özlemlere ekleyip de beklemedim mi? Şimdi ben seni hangi geceye sığdırayım, de hele..!

Şimdi viran bahçelerinde güller, gülistanlar açarken, sen benden çok uzaklarda özlemeye devam et. Belki bir gün çıkar gelirim yanı başına.. Sessiz ve sedasızca, yüzümü asarcasına, senden bir tebessüm beklercesine.. Farkında olmadığın bu insanda, merhamet hep vardı, hep var olacak…

Saygılarımla.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 09 Eylül 2019

Kategori: Aşk Hikayeleri

Görüntüleme: 382 Defa

Toplam 6 Yorumlar
Zülal

Yorum ve akıcılık mükemmel... kalemine sağlık...

Bir cevap bırakın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sohbet Odaları


Şifreniz yoksa boş bırakın. Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.
Burçlar
sohbet sohbet radyo sohbet