istek parça

Bayanlarla Sohbet


Bayanlarla Sohbet

etmek isteyen herkese merhaba. Biz bayanlar aslında değişik varlıklarız. Psikolojimiz saniyesi saniyesini tutmaz. Bir bakarsın sakin aşkını yaşayan bir hanfendi, bir bakarsın kıskançlıktan delirmiş bir kadın olur karşınızda ve ederken seçemez cümlelerini. Bir kadını anlaması zor değil aslında. Lakin kadın kadına sohbet ederken birbirini daha iyi anlar kadınlar. Fakat içinde kadın kadına sohbet pek fazla gerçekleşmiyor. Aslında biz kadınlar her zaman güvendiği kadar yanılan, yanıldığı kadar canı yanan ve canı yandığı kadar insanlardan soğuyan varlıklarız. İnsanlardan soğuduğu kadar kalbinin kapılarını kapatan kim varsa bilsin ki laklak.net’de onları anlayan kalbinin sesini duyan bir Liva var. Dilerim uçan kuşun, yerin altındaki karıncanın rızkını veren rabbim, kalbinin sifasınıda ödülünüde şüphesiz belki hayatınızda belkide hayatınızda verir insallah.

 

Bayanlarla sohbet

Sadece kadın kadına sohbet değil, erkek erkeğe sohbet şeklide elbette mevcut. Yoksa bayanlarla sohbet edip kim çekiştirecek onu bunu. (tongueout) Elbetteki latife ediyorum. Lakin biz kadınlar gibi emin olun erkeklerde dedikodu ediyor. E onun adıda erkek erkeğe sohbet oluyor. Bilindiği üzere ben yok biz şöyleyiz, biz böyleyiz makalelerini sevmiyorum. O yüzden belki sizlere biraz uzak gelebilir makalelerim sohbet için. Ama en azından insanlar okurken sıkılmıyor.

Bedava mobil

Şimdi gelelim birazcık sadede. Hepimiz akıyoruz bir zamanın işlediği nehirde… Ne sanal hayatızda nede reel hayatımızda yerimizde kalmak yada geri yüzmek gibi bir imkanımız elbette olmayabilir. Lakin akıp giderken, hangi kıyıya yanaşacağınız sizin elinizde. İşte buna herkesin gücü yeter. Mühim olan, tutunacağınız yani demir atacağınız yeri bir bile olsada kısa sürede seçmek. Biliyoruz ki zaman izlemek yada sizi dinlemek için akışını durdurmaz. O yüzden sizlerde içinde, zaman akışına uymalısınız. Zor değil şimdi bir içinde sohbet etmek. varken hele. Sanal sohbet hiç bu kadar kolay olmamıştı dedirtecek ara yüzleriyle. ozle.org ve laklak.net ile sizlerle. Haydi katıl sende bizimle sohbete…

 

Saygilarimla Liva


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 29 Kasım 2019

Kategori: Genel

Görüntüleme: 44 Defa

Bir cevap bırakın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sohbet Odaları


Şifreniz yoksa boş bırakın. Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.
Burçlar