Türkçe ve ücretsiz sohbet

Türkçe ve ücretsiz sohbet

Günümüzde Türkçe kullanımı neredeyse azaldı. Artık Türkçe karakterler yerine İngilizce karakterler kullanmaya başladık. Laklak.net buna bir dur demek için kolları sıvamış durumda. Türkçe sohbet adı altında Türkçe kelimeler kullanarak chat yapma zevkini sizinle buluşturduk.

Ne yazdığını anlamadığınız kişileri sohbet sitemizden uzaklaştırdık. %100 Türkçe sohbet sloganıyla yolumuza devam etmekteyiz. Türkçe’miz çok zengin geniş bir dil olduğunu unutmayalım. Türkçe kelimeler Latin alfabesinden alınmış değildir. Harf devrimi olduğu dönemler Atatürk bunu fark edip dilimizi yeni harfler eklemiştir. “ı, ö, ç, ü, ğ” gibi kelimeler Latin alfabesinde yoktur ve bu harfler Türkçe’ye özgündür. Türkçe sohbet etmek k yerine q ş yerine $ yapmamaktır. Türkçe’mizi düzgün kullanmayı tercih etmeliyiz.

Yeni açılan sohbet sitemiz tamamen Türkçe içeriklerle ilerlemektedir. Sizlere sunduğumuz bu hizmet tamamen ücretsizdir. Kendi alanında uzman kişiler tarafından yönetilen server’imizda adalet ön plandadır. Gurbetçi kardeşlerimize bir nebze Türkçe sohbet ettirmek ilkelerimiz arasındadır. Her alanda hizmet veren laklak.net’e mobil üzerinden kolaylıkla bağlanabilirsiniz, sizlere en anlaşılır en basit sohbet aracını sunmaktan gurur duyuyoruz. Sitemiz içinde her zaman görevli olduğu için Türkçe sohbet kurallarına uymayan kişilere ceza-i işlem uygulamaktadır, bu tarz hareketlere kesinlikle müdahale ederiz. Türkçe’miz bizim için önemlidir, dilini kaybetmiş milletler devlet olamaz.

İşin özetine gelirsek laklak.net Türkçe ve ücretsiz bir sohbet platformudur, bu değişmeyecek politikamızdır.


Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?