Sohbet ortamında kız nasıl yapılır?

Sohbet ortamında kız nasıl yapılır?

Hepimizin bildiği gibi sohbet ortamına giren herkesin bir arayışı vardır, genelde sevgili, günlük ilişkiler veyahut sohbet arkadaşları bulup kendi ortamını oluşturmak. Sohbet ortamı yapmak aslında çok kolay bir iş değildir ve zamana ihtiyaç vardır, çünkü insanların sizi tanıması sizin sohbetinizi sevmesi zaman alır bu nedenle sohbet ortamı kurmak için biraz sabırlı olmalısınız.

Her zaman hedefiniz sohbet olmalıdır aşk, sevgili, ilişkiler zamanla kendi size gelecektir sabrederseniz en dolu aşkı arkadaşlığı yaşayabilirsiniz. Sohbet ortamında genel ve özel diye tabir ettiğimiz kişi ile bire bir mesajlaşma veyahut kanal dediğimiz kanaldaki kişilerin göreceği mesajlaşma bölümü vardır. Siz geneli tercih etmelisiniz tanımadan özele giderseniz sizi farklı gözle görür ve sohbet etmezler. Sohbet edebilmeniz için kendinizi tanıtmalısınız bu sohbetler sizin kişiliğinizi belli eder ve insanlar size bir ön yargıyla yaklaşır.

 

– Aa bu çocuk iyi birisi.
– Bu kız çok güzel sohbet ediyor..

Bunu yakalamalısınız.

Espri yeteneğiniz varsa bunu kullanabilirsiniz sohbet ederken, sonuçta kadınlar veya erkekler kendilerini güldürebilen insanları daha çok tercih ederler seçerler beğenirler. Ama esprileriniz cok bel altı veya cok imali olmamalı. Siyasi görüsünüz sohbet ortamında sizi ilgilendirir ve bunu kendinize saklamalısınız çünkü insanlar biraz uzaklaşmak için geliyor gündemde yeterince siyaset yapılıyor sizin sohbet sitesinde siyaset yapmanız memleketi kurtarmayacak.

Unutmayın karsınızdaki her rumuz bir insandır ve bu insanlarında bir kalbi onuru gururu olduğunu bilin. Kafanıza estiği gibi konuşursan burada barınamazsın, sevilmeyen insan olursunuz sohbet etmezler sizinle. Her şey sizin elinizde aslında burada kendinizi ifade edebildiğiniz kadar anlatabilirsiniz derdinizi.

Gelelim kız arkadaş konusuna, bir kız ile konuşurken aklınız başka yerde olmamalı. Çünkü insanların sütten ağzı yanmışlık durumu var burada ve kendini incitmenizi istemezler, hemen sevgili olmayın o tarz sevgililikler cok kısa ömürlü ve aptalcadır. Bir bayanı tanımaya çalışın nelerden hoşlanır neleri sever hangi müzikleri dinler? Hangi kitapları okur ne tür film sever ne tür bir kişiliği var, insanlar çünkü çok fazla kişiliklere sahiptir ayırmaya kalkamayız ama kısacası, eğlencelisi, kendini beğenmişi, okumuşu, cahili, şehvetlisi, arkadaş canlısı hepsi mevcuttur bunu bilmelisiniz ilk önce ve ona göre kendinizi ayarlamalısınız. Bir kızla direk özelde sohbet ederek bunları anlayamazsınız, genelde kızı takip etmeli konuşmalı ve en önemlisi kendinizi sevdirmelisiniz.. Kendinizi sevdirdikten sonra nazınız çekilir söyledikleriniz yanlış anlaşılmaz, farklı davranılmaz.

Kötü davranışlar;

* Direk telefon skype email vs. istemek.
* Küfürlü konuşup rencide etmek insanları.
* çok bilmişlik yapıp insanları küçük görmek.
* Her şey ile dalga geçmek.

Bu üstteki davranışları yapmadığınız sürece Sohbet sitesinden kız arkadaşı bulabilir Chat yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?