Sohbet ortamında aşk

Sohbet ortamında aşklar..

Sizlere bugün sohbet sitelerindeki aşkı anlatmaya çalışacağım, bildiğiniz gibi günümüz artık mobil, tablet, bilgisayar üzerinden alış veriş sosyal medya her türlü imkanı sağlayan sitelerle dolu hal böyle olunca da bu tarz siteler bütün ihtiyaçlarımıza karşılamaya çalışıyor burada devreye giren sohbet siteleri, sosyal ağlar manevi açıdan ihtiyacımız olan aşkı, sevgiyi, ilgi görmek gibi boşlukları dolduruyor. Bir çoğumuz normal hayatta bire bir ilişkilerden soğumuş durumdayız, hep acı çeken taraf olmak hep alttan alan taraf olmak bir yerden sonra boşvermişliklere sebep oluyor.

Giriyoruz bir sohbet sunucusuna sohbet ediyoruz chat yapıyoruz, zaman bizim için eğlence oluyor. Bir daha aşk istemeyen insanlarız genelde kızlar çok fazla ilgimizi çekmiyor amacımız sohbet kanalın düzeni oluyor. Beklemediğimiz bir gün de bir zamanda beklemediğimiz bir kişi gelip selam yazıyor ve her şey böyle başlıyor. Saatlerce zaman sanki durmuş gibi konuşuyoruz ne kadar zaman geçtiğini anlamıyoruz günler günleri haftalar haftaları kovalıyor birde bakmışız ki aşık olmuşuz. Skype, facebook gibi sosyal medya ağlarında görüp beğenmiş artık gecemiz gündüzümüz o olmuş durumda oluyor. Bu durumdan asla şikayetçi olmuyoruz, bu durum bize çok iyi geliyor seviyoruz sonuçta. Aşk hangi durumda olursa olsun hep güzel aşkın kötü hali yok. Acı çeksek de,   günlerce kötü durumda olsak da, aklımız başımızda olmasa da aşk güzel oluyor zamanı onunla geçirmek artık yetmiyor, mesafeleri kafaya takıyoruz. Mesafeleri kısaltıyoruz ve ilk buluşma oluyor sanki yıllardır görüşmeyen ama birbirini deli gibi seven insanlar gibi heyecanlı, güzel bir gün geçiriyoruz. Artık planlarımız bile onun üzerinde oluyor hayallerimiz evlilik çocuk ev bark sahibi olmak. O eski acılı günleri unutuyoruz. 🙂

Laklak.net bünyesinde bu tarz evlilikler olmus durumdadır ve şuanda evlilikleri çok iyi giden 2 çiftimiz var, bir ömür mutluluklar dileriz.


Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?