Mynet Sohbet odaları

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Mynet sohbet ve sohbet odaları hakkında bilgi vereceğim. Makalemizin amacı kullanıcıların Mynet sohbet nasıl yapılır, amacı nedir bunları anlatmak olacaktır.

Mynet ne demetir?

Mynet, 1999 yılında Emre KURTTEPELİ  tarafından kurulmuş bir Anonim Şirketidir. Bünyesinde haber, spor, yaşam hakkında ürünleri sağlayan Türkiye’nin dev şirketlerinden biri olmuştur. Bunun yanı sıra daha farklı bir yenilik sağlayarak bir marka haline gelmiştir. Biz de Laklak.net olarak İnsanların bir araya gelerek Mynet adı altında bir arkadaş ortamı oluşturup insanların sohbet etmelerini ve birbirlerini tanımalarını sağlamaktır.

Mynet sohbet amacı nedir?

Günlük hayatın stresini çekip sonra vakit geçirmek için bir şeyler yapma gereği hissediyoruz. Kimi insanlar uzanıp yatarak vakit geçirmek isterken kimi insanlar ise gezip, tozmayı ister. Bizim sizlere sunmaya çalıştığımız ise hem evinizde oturup dinlenmek, hemde yeni insanlarla tanışıp sosyal bir arkadaşlık ortamı kurmanızı sağlamaktır. Bu nedenle Mynet sohbet odalarına bağlanmanın en keyifli yanı da budur. Radyo dinleyip sevdiklerinize şarkılar armağan edip, yeni tanıdığınız arkadaşlarınız ile oyunlar oynayıp sohbet etme imkanı sağlamaktayız. Tamamen ücretsiz ve üyelik istemeden giriş sağlanan bu Mynet sohbet odasına bağlanmanız da bir hayli kolaydır. Tabi her sohbet odalarında olduğu gibi bizim sohbet sitemizin de başlıca kuralları vardır.

  • Kanalda bulunan kullanıcıları rahatsız etmek kesinlikle yasaktır.
  • Kanala giren kullanıcıların küfür, hakaret, aşağılayıcı sözler kullanması yasaktır.
  • Kanalda bulunan yetkili kişilerin uyarılarını dikkate almaları ve bu uyarılar doğrultusunda hareket etmeleri zorunludur.
  • Kanala giren kullanıcıların kanala girdikten itibaren yukarıda gördüğünüz kuralları kabul etmiş sayılmaktadır. Bu nedenle lütfen bu kurallara saygı gösterelim..

 


Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?