En güzel Mynet sohbet

Mynet sohbet

Bugün ki makalemizde sizlere mynet chat, mynet sohbet, ücretsiz sohbet konularını açıklayacak bir metin hazırladık. Siz değerli kullanıcılarımızın chat sitelerine verdiğimiz değeri anlamanız amacı ile hazırlanmıştır.

Mynet sohbet sitesi olarak türkiyede ilk ve öncü sitelerin başında gelmektedir. Bir süre önce mynet’in sohbet bölümünü kapatmasıyla olusan ve bazı sunucuların bu boşlugu doldurucaz diye 2000 kullanıcı aynı kanala sokup sıkısmasını genel sohbetin akısını bozmasına sebep olustur. Mynet sistemleri kanal kullanıcı sayıları sınırlı bir kanal dolunca #oda_2 olarak otomatik oraya yönlenirdi. Sohbet genelde daha saglam ve takip edilebilir şekılde devam ederdı. Şuanda bulunan bir çok sohbet chat sitesinde bu durum yok. Artık her kanalda 1000 kişi genel sohbet akışı olmayan ortamlara dönmüştür.

Türkiye’nin gelişen teknolojiye ve yeniliklere ayak uydurmasını zorlaştıran para göz sahipler bu duruma el atmak yerine 10, 15 kullanıcım fazla olsun ama gelişim olmasın ben böyle devam edeyim zihniyetindedir. Biz bu zihniyeti bozmaya çalışmaktayız, %100 ücretsiz bir chat ortamı yakalama amacımız var. Bedava chat yapmak yeni insanlarla tanışmak mynetin özlenen havasını yakalamak istemekteyiz. İstediğimizi tam olarak biliyoruz.

Gurbetçilerimize verdiğimiz chat – sohbet imkanı, Türkiye vatandaşlarıyla konuşma haber alma olanağını ücretsiz, bedava şekilde sunmayı tercih ettik. Mynet sohbet tadında Türkçe sohbet yapabilirsiniz. Mynet’e alışmış bir insana bu tarz sohbet sunucularını sevdirmeyi amaçlıyoruz. Kanallarımızda user sayısı göz önüne alınmaktadır, belirli bi sınırda diğer kanala aktarım yapılacaktır. Bizim için önemli olan sizin memnuniyetiniz.


Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?