Chat odaları 18

Chat odaları 18

Muhabbet odaları ve sohbet sitelerinden biri olan laklak.net ekibinin geliştirmekte olduğu Chat odaları 18 konusunun açıklamasını yapmak için bilgilendirme amaçlı bir makale yazma ihtiyacı duyduk ve sizlerle paylaşmak istiyorum.

Chat odaları 18 ne demek ve ne işe yarar?

Chat odalarının amacı isminden de anlaşılacağı gibi insanların sohbet ve arkadaşlık kurmak için girmiş oldukları Chat kanallarından sadece biri olmakla birlikte, yaş gruplarını içeren odalarımızda bulunmaktadır. #18, #20, #22, #30 ve üzeri olamak üzere yetişkin sohbet odalarını da içeren kanallarımız bulunmaktadır. Yetişkin sohbet odaları denince aklınıza bir şey gelmesin cinsel sohbet kesinlikle içermez!

Sunucumuzda kesinlikle ve kesinlikle cinsel sohbetler bulunmamaktadır. Yaş grup kanallarımızdan kastımız tamamen kişisel olarak yaş gruplarını aynı çatı altında toplamaktır. Yani aynı yaş grupları kendi aralarında sohbet ederek daha keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilirler diye düşündük.

Chat odaları 18 kanalına nasıl girebilirim?

Bu kanala girmek için kendinizi kasmaya gerek yok zaten web sayfamızda kullanımı çok basit olan panel bulunmaktadır. İsterseniz de mirc adı altında sohbet programını indirerek bağlanabilirsiniz. Zaten kanalımızda 7/24 yönetimden arkadaşlarımız bulunmaktadır. istediğiniz taktirde sizlere yardımcı olabilirler.

Chat odalarına girmek için yapmanız gereken tek şey kanala bağlanmadan önce Nick ( rumuz ) yazıp kanala bağlandıktan sonra altta gülücük simgesinin yanında bulunan menü işaretine tıklayarak çıkan pencerede kanala gir butonuna tıklayarak rahatlıkla sohbete katılabilirsiniz.

Yukarıda örnekte görüldüğü gibi kullanımı çık basit ve şık görünüm sayesinde rahatlıkla bağlanabilirsiniz. Mirc sohbet programında ise giriş biraz daha farklı oluyor. Onu kullanmakta çok basit hangi kanala girmek istiyorsanız /join kanal yapıyorsunuz yani /join sohbet ya da /join 18 gibi yazarak istediğiniz kanala giriş yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?