Chat dünyasına hoşgeldiniz

Chat dünyası

Bütün gün laklak ederek geçen sohbet zamanı, insanlar için bir tür meditasyon gibidir. Başka birisi ile yaptığınız bilgi paylaşımı ki bu bilgi dediğim kendi beynimizden geçen işe yarar yâda yaramaz bilgilerdir, karşımızdakine aktarmak yâda hiç değilse bile kendi beynimizden çıkarmak inanılmaz rahatlatır bizi.

Chat

Günümüzde bu sohbet tamamen sanal âlemde geçmekte, bu sanal âlemdeki sohbetleri yapabilmek için sevgili admin dediğimiz amcalar bizim için Chat diye bir icatta bulundular bunu öyle çok sevdik ki cep telefonumuzun adını bile Chat koyduk.

Chat siteleri

Gerek telefonla gerekse bilgisayarımızla bu Chat olayına kaptırdık kendimizi ve bunun için olmazsa olmaz Chat siteleri kuruldu zira her sohbet için güzel bir ortam gerekir, gönül ne çay ister ne kahvehane gönül Chat ister Chat sitesi bahane diye yola çıktık.

Sohbet odaları

Sanal âlemde gezerken koskoca bir sarayı gezer bulduk kendimizi keyifli sohbet arayışı içinde sarayın tüm odalarına girip çıkmaya başladık, bu öyle bir saray ki her odasında başka bir âlem başka bir keyif, ve hiç acımadan harcadığımız zaman canımızı da hiç sıkmadı, aslında öyle bir keyif ki bu yemek den ve içmek den vazgeçip bu sarayı yani Chat, sohbet odası bizi alıp götürür. Ayrıca burada yakaladığımız yeni arkadaşlıklar sayesinde artık yalnız da olmadığımızı hissederiz. Çünkü bu saraydaki odalar hepimizin mutlaka uğrayacağı bir mekandır.


Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?