Bitmek bilmeyen sohbet ilişkileri

Bitmek bilmeyen sohbet ilişkileri

Günümüzde teknolojinin geldiği noktaya gelin birlikte kısaca bir göz atalım. Bundan yıllar önce internet cebinizde olacak deselerdi herhalde birçok insan buna inanmaz, bu varsayıma güler geçerdi. Çevirmeli internet bağlantılarından ağır kasalı bilgisayarlara, tuğla misali kalın dizüstü bilgisayarlardan tuş takımı klavyeli cep telefonlarına, daha ince dizüstü bilgisayarlardan inceliği bir santimetrenin altına düşmüş olan dokunmatik ekranlı cep telefonlarına yani akıllı telefonlara kadar geldik.

Şimdi artık evimizdeki kombiyi, kahve makinesini cebimizdeki akıllı telefonumuz sayesinde kontrol edebiliyor, işten çıkmış eve doğru yol alırken evdeki sıcacık kahvemizi hazırlaması için kahve makinemize komut verebiliyoruz. Akıllı ev sistemlerinin de geliştirildiği günümüz çağını düşünürsek şu anda teknolojiye dair hiçbir şeyi hafife almamak gereklidir.

Sohbet Siteleri

Teknolojinin hayatımıza katmış olduğu sanal kültürlerden biri olan Chat yani sohbet, size tanımadığınız ancak dünyanın farklı farklı yerlerinde ikamet eden insanlarla gerçek adınızı gizleyerek sohbet odaları aracılığı ile sohbet etme imkânı sağlar. Chat siteleri bu işler için çok uygun ortamlardır. Örneğin Laklak gibi bir internet sitesine üye olarak afili bir kullanıcı ismi yani nick-name alıp yeni insanlarla tanışmaya derhal başlayabilirsiniz.

Eğlenceli vakit geçirmenin ücretsiz ve zahmetsiz bir biçimde sunulduğu bu web sitesinde çok sayıda Chat odası kanalı bulunmakta. Böylelikle beğendiğiniz konudaki sohbet odası kanalına giriş yaparak en eğlenceli ve keyifli sohbetin tadını çıkarmaya başlamak için geç değil. Laklak, keyifli sohbet sizleri bekliyor.


Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?